„Nehovor, že to nejde, radšej povedz, že to zatiaľ nevieš." - Tomáš Baťa „Nikdy si nedaj veštiť z dlani. Radšej si do nich napľuj a pusti sa do roboty.“ - Tomáš Baťa „Komu je práca radosťou, pre toho je život šťastím.“ - Maxim Gorkij „Práca nás oddeľuje od troch veľkých nepriateľov: nudy, neresti a núdze.“ - Perzské príslovie „Osobnosti sa neformujú peknými rečami, ale prácou a vlastným výkonom.“ - Albert Einstein „Práca znamená vždy viac ako peniaze, ktorými je zaplatená. Peniaze miznú, ale práca zostáva.“ - Maxim Gorkij „Chuť k práci je prvou podmienkou úspechu, vytrvalosť druhou.“ - Orison Swett Marden „Práca je to, čo sa nikomu nechce robiť.“ - Tomáš Garrigue Masaryk „Aj najľahšia práca ti bude ťažká, ak ju konáš nerád.“ - Publius Afer Terentius

Voľné pracovné miesta a podmienky spolupráce

Filtrovať podľa krajiny
Filtrovať podľa krajiny

Filtrovať podľa obsadenosti
Filtrovať podľa obsadenosti
Voľné pracovné miesta: 19

Ak sa rozhodnete pre nás pracovať, alebo ak chcete viac informácii tak nám stačí zavolať alebo kontaktovať e-mailom. Môžme si aj dohodnúť osobné stretnutie v našej kancelárii alebo po dohode pricestujeme k Vám. Na tejto stránke nájdete kontaktný formulár, kde vyplníte svoje údaje a my Vás budeme kontaktovať s ponukou.

Podmienky spolupráce s našou firmou je odborné vzdelanie, pracovné skúsenosti a výhodou je znalosť Nemeckého jazyka.

PRIJÍMAME UCELENÉ PARTIE ALE AJ JEDNOTLIVCOV!

UPREDNOSTŇUJEME SZČO s aktívnou živnosťou 2 mesiace no nieje to podmienka. Ako firma sme registrovaný na všetkých potrebných úradoch na Slovensku a v zahraničí. My sa postaráme o všetku potrebnú dokumentáciu a povolenia pre prácu v danej krajine a na Slovensku, Vy tak nemáte žiadne starosti a ani výdavky.

Čo potrebujete?

Vzdelanie

Platný certifikát

Európska kartička poistenia

Platné doklady

Ponúkame a garantujeme:
Čo očakávame:

Mapa stavieb

Translate »
Tento web používa súbory cookies. Viac info.